1. 1. 2024

Prodej vstupenek zahájen

Vstupenky na Světový pohár v boulderu 2024, který se koná v Praze na Letné od 20. do 22. září 2024, je možné kupovat v síti www.ticketportal.cz. V první vlně prodeje, která je aktuálně spuštěna, je možné pořídit si vstupenky do tří základních sektorů. Více...

Vstupenky na Světový pohár v boulderu 2024, který se koná v Praze na Letné od 20. do 22. září 2024, je možné kupovat v síti www.ticketportal.cz. V první vlně prodeje, která je aktuálně spuštěna, je možné pořídit si vstupenky do tří základních sektorů.

Golden Line vás dostane tak blízko k závodníkům a jejich emocím, jak jen to je možné. Pohled z tribuny na sezení vám přinese komfortní výhled na celý boulder i pódium pro doprovodný program a vyhlášení vítězů. V sektoru Stání budete uprostřed skvělé atmosféry během závodu i v rámci doprovodného programu. V nabídce jsou také vstupenky pro ZTP s doprovodem.

Ve všech kategoriích jsou balíčky v první vlně prodeje za nejvýhodnější cenu a zahrnují permanentní vstup na celý víkendový program světového poháru v lezení. Prodej vstupenek na jednotlivé dny se bude odvíjet od počtu prodaných balíčků – pokud bude spuštěn, tak nejdříve v létě 2024.

V rámci programu světového poháru v boulderu 2024 na vás čeká páteční kvalifikace žen i mužů, přičemž nejlepších 20 mužů a žen následně postoupí do víkendového semifinále, ze kterého vzejde 10 finalistů pro každou kategorii. Informace o tom, která kategorie bude bojovat o medaile v sobotu a která v neděli bude upřesněna později. Je nicméně jisté, že jeden víkendový den budou bojovat o medaile ženy, a druhý den muži.

Typy a ceny vstupenek

Sektor

Kategorie

Cena

Golden Line

Základní cena

2490 Kč

Tribuna

Základní cena

1590 Kč

Stání

Základní cena

1190 Kč

Dítě do 150 cm

690 Kč

Dítě do 100 cm

1 Kč

Rodina 2 + 2

3000 Kč

ZTP/P + doprovod

Základní cena

690 Kč

IFSC Partneři
Hlavní partneři
Partneři
Lokální partneři
Organizátoři
Top